logo pl

ROZMIAR CZCIONKI

Profile

Ułatwienia dostępu

Aktualności Erasmusa

O bezpieczeństwie międzynarodowym w Budapeszcie

W dniach 24-28 kwietnia br. w ramach programu Erasmus+ ppłk dr Mikołaj Kugler przebywał na Wydziale Nauk Wojskowych i Szkolenia Oficerskiego Narodowego Uniwersytetu Służby Publicznej w Budapeszcie. Celem wyjazdu było przeprowadzenie zajęć z obszaru bezpieczeństwa międzynarodowego, w których udział wzięli słuchacze studiów doktoranckich oraz pracownicy naukowo-dydaktyczni Wydziału.

Czytaj więcej...

Rekrutujemy na wyjazdy nauczycieli oraz pracowników WSOWL (Program Erasmus+)

Uprzejmie informujemy, iż trwa rekrutacja na wyjazdy w ramach Programu Erasmus+.

Czytaj więcej...

Trwa rekrutacja na praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+!

Biuro Karier i Programów Międzynarodowych informuje, że rozpoczęła się kolejna rekrutacja na wyjazdy na  PRAKTYKI ZAGRANICZNE w ramach Programu Erasmus+ dla studentów cywilnych i podchorążych WSOWL.

Czytaj więcej...

Do 23 kwietnia trwa rekrutacja na zagraniczne studia - Program Erasmus+

Chcesz studiować za granicą podczas semestru zimowego roku akademickiego 2017/2018? Nie zwlekaj! Biuro Karier i Programów Międzynarodowych informuje, że rozpoczęła się kolejna rekrutacja na wyjazdy na STUDIA w ramach Programu Erasmus+.

Czytaj więcej...

Oficjalne rozpoczęcie międzynarodowego semestru letniego 2016/2017

6 marca 2017 r. odbyło się oficjalne rozpoczęcie międzynarodowego semestru letniego 2016/2017 dla studentów z zagranicznych uczelni partnerskich, który trwać będzie do 18 czerwca br. W tym roku akademickim gościmy studentów m.in. z USA, Austrii, Rumunii, Bułgarii, Litwy, Słowenii, Włoch, Hiszpanii oraz Turcji.

Czytaj więcej...