AWL

 od 1 października 2017 r. zgodnie z rozporządzeniem Ministra Obrony Narodowej z dnia 30 czerwca 2017 r. w sprawie zmiany nazwy Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych

Przejdź na stronę AWL.EDU.PL/bkipm

logo pl

ROZMIAR CZCIONKI

Profile

Ułatwienia dostępu

Aktualności

Oferta praktyk - Sekcja Rekrutacji WSOWL

Biuro Karier i Programów Międzynarodowych WSOWL zaprasza studentów do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Sekcji Rekrutacji WSOWL.

Do obowiązków praktykantki/praktykanta będzie należało wykonywanie prac administracyjno-biurowych,  pomoc w organizowaniu i zabezpieczaniu pracy własnej Sekcji Rekrutacji.

Termin: od 01.08.2017 r. - 4 osoby;

Termin: od 04.09.2017 r. - 4 osoby;

Wymagane dokumenty: umowa dwustronna

Wymagania:
•    samodzielność, dokładność, punktualność;
•    komunikatywność;
•    ubezpieczenie NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków);
•    zaangażowanie i sumienność.

Osoby zainteresowane praktyką studencką w Sekcji Rekrutacji WSOWL, po wyborze oferty z listy i wysłaniu formularza, przed akceptacją zgłoszenia przez pracownika BK, proszone są o osobisty kontakt z Sekcją Rekrutacji (pok. 1.037) w celu ustalenia szczegółów odnośnie realizacji praktyki.

Procedura w Wirtualnej Uczelni:

Sprawy studenta - > Wnioski studenta -> Nowy wniosek -> Grupa spraw: Praktyki -> Nazwa sprawy: Zgłoszenie na praktykę – wybór z listy ofert BK

Pytania odnośnie praktyk prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.